האח הגדול 8 - יורם זק

האח הגדול 8 – פוסט תחת מחאה

ינואר 25, 2017 5:23 am מאת

באמת הפקה? באמת? כששמעתי בשבוע שעבר את השמועות על החזרת המתמודדים שהודחו אמרתי לעצמי שלא יכול להיות. שאפילו בעונה האחרונה ההפקה לא תרד כל כך נמוך עד כדי זלזול בכך שאנשים השקיעו מזמנם ומכספם בכדי להדיח מתמודדים. אפילו פיתחתי תיאוריה שאולי מדובר ב"השבוע שלא היה" רק הפוך ושתחזירו את המודחים לשבוע רק כדי לשחק בראש של המתמודדים שנותרו (שזה, אגב, היה יכול להיות נהדר). אבל לא. אתם בחרתם להחזיר את אלו שאנחנו בחרנו להוציא רק כדי, אני מניח, להרוויח עליהם עוד כמה ג'ובות. ברגעים כאלה אני שמח שהפסקתי לסמס איפשהו בעונה השלישית יאללה מוחים.

הספד לאורנ… אה רגע היא עדיין שם. אפילו הכסף שהמסמסים השקיעו בהדחה הנוכחית היה פארש. על מה לכל הרוחות אתם רוצים שאני אכתוב ביום הדחה ללא הדחה? על זה שהוכחנו שאורנה חלשה יותר בחוץ מהאחרים הועמדו? על זה שכשאורנה חזרה היא ניסתה לערבב את כולם ולהגיד להם שזאת הייתה הצבעה מיוחדת בשביל מי שיצא ויחזור? או אולי היא לא ניסתה לערבב אותם, אולי אתם שיקרתם לה בשביל לשכנע אותה להיכנס שוב לבית כדי שיהיו לכם 4 מועמדים להדחה?

כהרגלכם הייתם מאוד עמומים לגבי ההדחה שתהיה שבוע הבא. האם יודח רק אחד המועמדים להדחה מה שאומר ששלושה מודחים יחזרו למשחק? או שמא יודחו שלושה ורק אחד יקבל "גלגל הצלה" (שזה, אגב יותר לגיטימי באופן יחסי. עדיין חרא, אבל קצת פחות מסריח).

ואולי אתם עושים את זה בכוונה. זו הרי העונה האחרונה של קשת אז אולי אמרתם לעצמכם בואו נוציא מהפורמט הזה כמה כסף שאפשר ועל הדרך נהרוס אותו לקראת המעבר לרשת. הרי מלכתחילה כל תכניות הריאליטי נועדו לשמש מסחטת מזומנים אז אם לא הולכים להרוויח מזה בעתיד, למה לא לשבור את הפורמט לחלוטין ולשים לצופים את הבולבול בין השדיים. זו גישה ילדותית ודבילית אבל אחרי 8 עונות (פלוס כמה VIP) אני לא אתפלא אם זה באמת מה שעבר למקבלי ההחלטות בראש.

רציתי לכתוב פוסט נורמלי למרות הטמטום שרץ על המסך אבל כל מה שיוצא לי מהמקלדת אלו עצבים. אבל אני מניח שזה בסדר, אם בהפקה שוברים את הפורמט אז גם לי מותר פעם אחת. אני תוהה אם בשבוע הבא אני אטרח בכלל לכתוב פוסט, אחרי הכל אם בהפקה מחזירים את אלו שהודחו אני יכול באותה מידה פשוט להעתיק פוסט ישן (את זה שאחרי ההדחה של אסתר, שיהיה אמין).

 

 

תגיות:, ,

תחת קטגוריות:,

2 תגובות

  • ניקול אומר/ת:

    צודק לגמרי לגמרי. פשוט זלזול באינטיליגציה של הצופים !! וגמני ממש לא הבנתי אם 1 או 3 נשארים הזויים בהפקה

    • האח הקטן אומר/ת:

      הם בכוונה השאירו את זה עמום. אני בוחר להאמין שהם השאירו את זה עמום כדי שאורנה לא תדע ולא תספר למודחים האחרים שבטח חושבים שרק אחת יודח בשלישי ואז יפתיעו אותם וידיחו 3.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *